| Τύπος σώματος | Μέγεθος πλήρους οπής, Μειωμένο μέγεθος οπής, Μέγεθος βαλβίδας με μανδύα |
|---|---|
| Μέγεθος Σώματος | 1/2"(15A)~16"(400A), 4"*3"~18"*16", 1/2"*1"~12"*10" |
| Αξιολόγηση σώματος | 150#~600#, 10K~40K |
| Θερμοκρασία υγρού | -45~+600°C |
| Συνδέσεις | Φλάντζα (RF) |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
| Ακρίβεια | ±0,50% του εύρους εξόδου (ανεξάρτητη γραμμικότητα) |
| Κονσέρβας | Έως 10:1 (5:1 για εύρος 1) |
| Μέσα ενημέρωσης | αέριο |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Υλικό στέγασης | Ανωδικοποιημένο κράμα αλουμινίου Συνθετικό πολυμερές |
|---|---|
| Βάρος | 10,8 -3,4 κιλά |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4-8 Bar |
| Δύναμη ανεφοδιασμού | 4-20 μΑ |
| Τεχνολογία | 30 VDC |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο + Ξύλινο Κιβώτιο + Προστασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45-60 εργάσιμες μέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 μονάδες ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ονομαστική διάμετρος | DN15 ~ DN400 |
| Ονομαστική πίεση | PN16/25/40/63/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -196°C έως 593°C |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίδιο ποσοστό, γραμμικό, γρήγορο άνοιγμα |
| Βάρος | 2,25 kg έως 9,9 kg ανάλογα με την παραλλαγή μοντέλου |
|---|---|
| Συμβατότητα τοποθέτησης | Περιστροφικοί/γραμμικοί ενεργοποιητές |
| Πρωτόκολλα | Hart 5/7, Ίδρυμα Fieldbus, Profibus PA |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 ° C έως +85 ° C (πρότυπο). Επιλογές κάτω από -55 ° C διαθέσιμο |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |