| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Συμπληρωματικές διατάξεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -320 έως +842 °F (-196 έως +450 °C) |
| Υλικά STD | Χυτοσίδηρος, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, Monel |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
|---|---|
| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
| Αριθμό μοντέλου | ND7000 |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Ανωδικοποιημένο κράμα αλουμινίου Συνθετικό πολυμερές |
| Βαθμός IP προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Τεχνολογία | 30 VDC |
| Σήμα εξόδου | 4-20 μΑ |
| Αριθμό μοντέλου | ND7000 |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Ανωδικοποιημένο κράμα αλουμινίου Συνθετικό πολυμερές |
| Βαθμός IP προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Τεχνολογία | 30 VDC |
| Σημείο εξόδου | 4-20 MA |
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Πνευματική βαλβίδα ελέγχου με γρήγορη αλλαγή με μία θέση |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή Θερμοκρασία |
| Ενημέρωση | Πολλαπλά μέσα |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Ονομαστική πίεση | Class150;PN10,16,20,25 |
| Εφαρμογή | Γενικός |
|---|---|
| Υλικό | Χύσιμο |
| θερμοκρασία των μέσων | Μέτρια θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέσης Πίεσης |
| Εξουσία | Πνευματικός |
| Εφαρμογή | Γενικός |
|---|---|
| Υλικό | Χύσιμο |
| θερμοκρασία των μέσων | Μέτρια Θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέσης Πίεσης |
| Εξουσία | Πνευματικός |
| Εφαρμογή | Γενικός |
|---|---|
| Υλικό | Χύσιμο |
| θερμοκρασία των μέσων | Μέτρια Θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέσης Πίεσης |
| Εξουσία | Πνευματικός |
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Πνευματική βαλβίδα ελέγχου με γρήγορη αλλαγή με μία θέση |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή Θερμοκρασία |
| Ενημέρωση | Πολλαπλά μέσα |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Ονομαστική πίεση | Class150;PN10,16,20,25 |