| Κατηγορία διαρροής | Τάξη IV, Τάξη V, Τάξη VI |
|---|---|
| Απόφαση | ≤ 0,25% |
| Εγγενής ασφάλεια | ATEX, STCC, GOST |
| Συντελεστής ροής (Cv) | 1.5 - 600 |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
|---|---|
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
| Εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Διασύνδεση δεδομένων | ενσύρματος |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP66 |
| Χαρακτηριστικό | Εγκεκριμένη συσκευή SIL 2 |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Διεπαφή δεδομένων | Ενσύρματο |
| Διάγνωση | Ναί |
| Σήμα εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Μέγιστη Πίεση | 6 bar, 90 psi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
|---|---|
| Μέσα προμήθειας | Μη διαβρωτικό αέριο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τυπικό εύρος θερμοκρασίας | -40° έως +85°C / -40° έως +185°F |
|---|---|
| Κύκλος θερμοκρασίας/Ξηρή θερμότητα | IEC 60068-2-2 |
| Όρια υγρασίας | Σύμφωνα με το IEC 60068-2-30 |
| Δράση | Μονοπραξία, άμεση ή αντίστροφη |
| Πεδίο ταξιδιού | Γραμμικός; 5...120 mm / 0,2...4,7 σε Rotary; 30...160 μοίρες. |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι/Ξύλινα τελάρα |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης βαλβίδας |
| Τύπος αντικειμένου συσκευής | Επικεφαλής του SIPART PS2 |
| Πρωτόκολλο | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ |
| χαρακτηριστικό | Ελέγχου της βαλβίδας ελέγχου Neles Neles Positioner |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA |