| Ελάχιστο σήμα | 3.6mA |
|---|---|
| Υστέρηση | <0,5% |
| Τυπικό εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +85°C/ -40°F έως +185°F |
| Κατηγορία Προστασίας | IP66 |
| Έξοδος Siginal | 4-20 MA |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Ακρίβεια | <± 0,5% του εύρους |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Προστασία περιβλήματος | IP66 |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -40°C έως +80°C (-40°F έως +176°F) |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
|---|---|
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Υλικά σφαίρας | Φθοριούχο πολυβινυλίδιο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μισή ίντσα. |
| Πνευματική λειτουργία | Μονόδραμα Διπλόδραμα |
| Σύνδεση αέρα | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Σήματα παραγωγής | η θέση 4 έως 20 μΑ αναμεταδίδει |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Κατασκευή / Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Πνευματική δράση | Μονής ή Διπλής Δράσης, Fail Safe/Rotary και γραμμική |
| Πίεση παροχής (μονής δράσης) | 20 έως 100 psi μέγιστο (1,4 έως 6,9 bar) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Τύπος πνευματικής σύνδεσης | 0.25 ίντσες 18 NPT G 1/4 |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Ψηφιακός εντοπιστής | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART |
| υγρασία | 0-100% Μη συμπυκνωτικό |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Τεχνολογία συμμόρφωσης | 10 VDC |
| Supply power | 4 to 20mA, Loop powered |
|---|---|
| Electrical connections | PF 1/2,NPT 1/2,M20x1.5 |
| Output Range | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Supply pressure | 1.4 to 7 bar (20 to 100 psi) |
| Pneumatic connections | PT 1/4,NPT 1/4 |