| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Εκτίμηση προστασίας εισόδου | IP66 |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 00,14 έως 0,7Mpa |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Ελάχιστο σήμα | 3.6mA |
|---|---|
| Υστέρηση | <0,5% |
| Τυπικό εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +85°C/ -40°F έως +185°F |
| Κατηγορία Προστασίας | IP66 |
| Έξοδος Siginal | 4-20 MA |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Ακρίβεια | <± 0,5% του εύρους |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Προστασία περιβλήματος | IP66 |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -40°C έως +80°C (-40°F έως +176°F) |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
|---|---|
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Υλικά σφαίρας | Φθοριούχο πολυβινυλίδιο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μισή ίντσα. |
| Πνευματική λειτουργία | Μονόδραμα Διπλόδραμα |
| Σύνδεση αέρα | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Σήματα παραγωγής | η θέση 4 έως 20 μΑ αναμεταδίδει |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |