| Προμήθεια αέρα | 1.4-8 φραγμός (20-115 PSI) |
|---|---|
| Χωρητικότητα ροής | Βιογραφικό σημείωμα 0.5-20 |
| Αεροπορικές συνδέσεις | G ή NPT |
| Προαιρετική βαλβίδα σόλενοειδούς | Με |
| Δύναμη προμήθειας | 4 έως 20mA, με τροφοδοσία κυκλώματος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52 έως 85 ° C (-62 έως 185 ° F) |
|---|---|
| Έξοδος σήματος ρεύματος | 4 - 20 mA |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Πρωτόκολλο Hart |
| Φάσμα τροφοδοσίας | 12,5 έως 40 VDC (τυπικά 24 VDC) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από χαρτόνι + προστασία |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ονομαστική διάμετρος | DN15 ~ DN400 |
| Ονομαστική πίεση | PN16/25/40/63/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -196°C έως 593°C |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίδιο ποσοστό, γραμμικό, γρήγορο άνοιγμα |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Κατάσταση | νέα και καταγωγής |
| Πιστοποιήσεις | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
| Warranty | one year |
| customized support | OEM |
|---|---|
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Input Signal | Electric |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Cardboard box + protection | Air, Non Corrosive Gas |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | FOXBORO SRD991 |
| όνομα | Positioner για την εισαγωγή 4 βαλβίδων στη ΣΥΝΕΧΉ EP800 σειρά 20mA για positioner koso |
|---|---|
| Σειρά | EP800 |
| Σήμα εισαγωγής | 4 έως 20, 4 έως 12, συνεχές ρεύμα 12 έως 20 μΑ |
| Στέγαση matierial | Aluminum Alloy |
| Παροχή αέρα | 140 έως 700 KPa |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από χαρτόνι + προστασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45-70 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα ετησίως |
| Μάρκα | Flowserve |
| Εισαγωγή | 4-20 mA DC (αντίσταση 300 Ω) |
|---|---|
| Ανακοίνωση | HART6 (AVP102) |
| Παροχή αέρα | 140-700 kPa |
| χρήση αέρα | 4 L/min (N) μονής δράσης σε ισορροπία |
| Μέγιστη ροή | 110 L/min (Ν) μονής δράσης στα 400 kPa |