| χαρακτηριστικό | Ελέγχου της βαλβίδας ελέγχου Neles Neles Positioner |
|---|---|
| Θερμοκρασία | ≤ 0,15 %/10 K |
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Ενημέρωση | Αέριο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| Δύναμη | Πνευματικό |
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Βάρος | 8.3 λίβρες (3,9 kg) Αλουμίνιο 20,5 λίβρες (9,3 kg) Ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Χυμένο, χρωματισμένο σε σκόνη αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύο καλώδια, 4-20 MA 10,0 έως 30,0 VDC |
| Αριθμό μοντέλου | Ψηφιακός εντοπιστής θέσης HART Logix 3200MD |
| Τεχνολογία συμμόρφωσης | 10.0 VDC @ 20 MA |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακός εντοπιστής βαλβίδας Fisher DVC2000 και Κίνα Πνευματική βαλβίδα ελέγχου με γρήγορη αλλαγή εν |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή Θερμοκρασία |
| Ενημέρωση | Πολλαπλά μέσα |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Τύπος πρότυπο (P): -45°C έως +250°C |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
|---|---|
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| χαρακτηριστικό | Ελέγχου της βαλβίδας ελέγχου Neles Neles Positioner |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ενημέρωση | Αέριο |
|---|---|
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
|---|---|
| Αισθησία | ≤ 0,1% |
| Δύναμη | Πνευματικό |
| Ενημέρωση | Αέριο |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Θερμοκρασία | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Ονομασία του προϊόντος | Φίσερ DVC6200 θέση βαλβίδας και της Κίνας πνευματική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 MA HART |
| Εφαρμογή | Γενικός |
|---|---|
| Υλικό | Χύσιμο |
| θερμοκρασία των μέσων | Μέτρια Θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέσης Πίεσης |
| Εξουσία | Πνευματικός |