| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφικός διακόπτης ορίου οργάνων ελέγχου θέσης Westlock 2200 σειρές και 2600 σειρές για τη βαλβ |
|---|---|
| Πρότυπο | 2600& 2200 |
| Temp. Σειρά | -30°C σε +85°C |
| Εμπορικό σήμα | Westlock |
| Άξονας και υλικό | Ανοξείδωτο |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
|---|---|
| Επικοινωνία | Χωρίς |
| Ηθοποιός | Ενιαίο να ενεργήσει ή διπλής ενέργειας |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Πνευματικές βαλβίδες με σφαίρα με νοητή συσκευή εντοπισμού θέσης Tissin TS800/TS805 σειράς και ρυθμι |
|---|---|
| Μάρκα | Tissin |
| Σχήμα | TS800 |
| Υλικό | Σύνθεση/χάλυβας |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Μέγεθος βαλβίδας | DN 15-DN 100 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0.05-16 Bar |
| Διάρκεια | 130-350 χιλιοστά |
| Υψόμετρος H1 | 335-540 χιλιοστά |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
|---|---|
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Διάγνωση | Ναί |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα διαφράγματος |
| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Μέγιστη Πίεση | 6 bar, 90 psi |
| Μέσα ενημέρωσης | Χημικό υγρό |
|---|---|
| Τύπος σώματος | Eccentric Segmental Ball Valve |
| Μέγεθος Σώματος | 1"(25A)~12"(300A) |
| Αξιολόγηση σώματος | ANSI Class 150~600, JIS 10K~40K |
| Θερμοκρασία υγρού | -45~+400°C |
| Σύνδεση | Σύνδεση |
|---|---|
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Υστερέση | 0,2% |
| Διάμετρος ονομαστικός | 2.5 |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |