| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Διαγνωστικά | Ναι. |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, FISCO, τύπου N, αντιφλεγμονώδης, μη εμπρηστική για FM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΕΛΆΦΙ ΜΑ |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Κατηγορία Ansi | 150 έως 2500 |
|---|---|
| Υλικά STD | Χυτοσίδηρος, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, Monel |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σφραγίδα της πρίζας του καθίσματος | Μεταλλική σφραγίδα/μαλακή σφραγίδα/υψηλής απόδοσης μεταλλική σφραγίδα |
| Μέγεθος | 1/2 |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Πηγή ενέργειας | Τοπικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -320 έως +842 °F (-196 έως +450 °C) |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος | 1/2 |
| Μπουφάν θέρμανσης | Τάξη 150 |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Ανακοίνωση | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | Τροφοδοτείται με λεωφορείο, 9-32 V DC |
| Τύπος ενεργοποιητή | Μονής/Διπλής δράσης, γραμμική/περιστροφική |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 3-130 mm (γραμμικό) / 30-100° (περιστροφικό) |
| Παροχή αέρα | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας σειράς Neles ND7000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Επικοινωνία | Αρσενικό ελάφι |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20mA ονομαστικό |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση τροφοδοσίας αέρα | 7bar g |
| Ελάχιστη πίεση παροχής αέρα | 1.4bar g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C - 80°C |
| Ελάχιστο σήμα εισόδου (τροφοδοτούμενο βρόχου) | 3.6mA |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP66 |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Εγκρίσεις | Διαθέσιμο για δίκτυα HART, PROFIBUS-PA και FOUNDATION Fieldbus |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |