| Όνομα προϊόντος | Κίνα Υψηλής Θερμοκρασίας Πίεσης Βαλβίδα Ελέγχου Ροής Κατασκευαστής Προσαρμοσμένη με Rotork IQ2 IQ3 I |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK |
| Μοντέλο | Σειρά ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΎΝΗΣ |
| Μαργαρίτης | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |
| Υλικά STD | Χυτοσίδηρος, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, Monel |
|---|---|
| Απαιτούμενη τάση συμμόρφωσης | 9 Vdc Σε 20 MA 11 Vdc Σε 4 MA |
| Min/Max ρεύμα | 3.2 mA/24 μΑ |
| Όρια υγρασίας | 100% RH non-condensing |
| Τερματισμός | Βιδωτά τερματικά |
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τύπος στερέωσης | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Ονομασία προϊόντος | Επικεφαλής του αθλητικού συστήματος |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| Αισθησία | ≤ 0,1% |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Πνευματική βαλβίδα ελέγχου με γρήγορη αλλαγή με μία θέση |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή Θερμοκρασία |
| Ενημέρωση | Πολλαπλά μέσα |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Ονομαστική πίεση | Class150;PN10,16,20,25 |
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Πνευματική βαλβίδα ελέγχου με γρήγορη αλλαγή με μία θέση |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή Θερμοκρασία |
| Ενημέρωση | Πολλαπλά μέσα |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Ονομαστική πίεση | Class150;PN10,16,20,25 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Συμπληρωματικές διατάξεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -320 έως +842 °F (-196 έως +450 °C) |
| Υλικά STD | Χυτοσίδηρος, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, Monel |
| τύπος βαλβίδας | Πνευματική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Διορθωτής θέσης βαλβίδας | Σέρβις ροής 3200MD |
| Χαρακτηριστικά ροής | Τροποποιημένο ίσο ποσοστό, γραμμικό |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Χαμηλή θερμοκρασία (-40F), υψηλή θερμοκρασία (250F) |
| υλικό | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτος, διπλός, κράμα |
| Τύπος | Βαλβίδα ελέγχου Globe Single Seat |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | DN32~600 (1 1/4"~24") |
| Εκτίμηση πίεσης | Κλάση 150~2500, PN16~420 |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, SW, bw |
| Τύπος προσώπου φλάντζας | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |