| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Φορείς έγκρισης | Εγγενώς ασφαλές CCC |
| Βάρος | 1,7 κιλά (3,7 λίβρες) |
| Χαρακτηριστικά κραδασμών 2G στα 5 έως 400 Hz | 2G στα 5 έως 400 Hz |
| Εισαγωγή | Επικοινωνία HART 4 έως 20 mA |
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο Ή Ατσάλι |
|---|---|
| Πίεση εφοδιασμού | 10,4-8bar |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υγρασία | Κατηγορία 1 |
| Σήμα εισόδου | 4-20mA με πρωτόκολλο HART |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 1,4 ~ 7 bar |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +80°C |
| Βαθμός προστασίας | IP66, Ex ia IIC T5 |
| υλικό | Περίβλημα αλουμινίου με αντιδιαβρωτική προστασία |
| Εισαγωγή SignalProtocol | Αναλογικό σήμα ελέγχου 4-20 mA DC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 8-30 VDC (Τυπικό 24 VDC) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (Τυπική -20°C έως 80°C) |
| Τύπος τοποθέτησης | Γραμμικοί ή Πνευματικοί Ενεργοποιητές Τεταρτοστροφής |
| Επιλογή ανατροφοδότησης | Σχόλια θέσης 4-20 mA (Διαθέσιμο στο 3200MD-0G-00) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Εφαρμόσιμο μέσο | Νερό / Αέρας / Αέριο / Έλαιο / Ατμός |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών της σειράς Rotork IQ |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλής ενέργειας |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας Neles ND9000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας σειράς Neles ND7000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Επικοινωνία | Αρσενικό ελάφι |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Όνομα προϊόντος | Κίνα Υψηλής Θερμοκρασίας Πίεσης Βαλβίδα Ελέγχου Ροής Κατασκευαστής Προσαρμοσμένη με Rotork IQ2 IQ3 I |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK |
| Μοντέλο | Σειρά ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΎΝΗΣ |
| Μαργαρίτης | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |