| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
|---|---|
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 1.5 έως 6.0 bar |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Βάρος του ελεγκτή θέσης βαλβίδας | 3,5 κιλά |
| Ανακοίνωση | HART 5, 6 και 7 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο |
|---|---|
| Χώρα προέλευσης | Κίνα ή Γερμανία |
| Εξουσία | Ηλεκτρικός |
| Δομή | Ολοκληρωμένα χειριστήρια |
| Μέγεθος θύρας | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο | spirax έξυπνα Positioners βαλβίδων sarco sp7-10, SP7-11 και SP7-12 με τη βαλβίδα ελέγχου EZ |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | καλώδιο 2 |
| Σήμα παραγωγής | 4 συνεχές ρεύμα ~ 20 μΑ |
| Εμπορικό σήμα | Spirax Sarco |
| Λεωφορείο/αισθητήρας | 4-20 συσκευή αποστολής σημάτων μΑ |
| Όνομα προϊόντος | TopWorx PD Smart Positioner Valve Positioner |
|---|---|
| Διαμορφώσιμοι συναγερμοί | (PD100) Όχι · (PD200) Ναι |
| Πίεση αέρα | 2.8 έως 8 bar (40 έως 116 psi) |
| Δράση ενεργοποιητή | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 ° C έως +65 ° C (-40 ° F έως +149 ° F) |
| Όνομα προϊόντος | TopWorx PD Smart Positioner Valve Positioner |
|---|---|
| Διαμορφώσιμοι συναγερμοί | (PD100) Όχι · (PD200) Ναι |
| Πίεση αέρα | 2.8 έως 8 bar (40 έως 116 psi) |
| Δράση ενεργοποιητή | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 ° C έως +65 ° C (-40 ° F έως +149 ° F) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | FOXBORO SRD991 |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα, Βαλβίδα Πεταλούδας, Βαλβίδα Διαφράγματος |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 100 psi (φιλτραρισμένος, στεγνός, αέρας χωρίς λάδι) |
| Κατανάλωση αέρα | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Αερόφρεμα | 1/4 "NPT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -4 έως 176 °F |
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
|---|---|
| Προστασία φώκιας | Διάκριση IP68 |
| ταχύτητα εξόδου | 4 έως 180 Rpm |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | - 30 °C έως +70 °C |
| Έκδοση για μεγαλύτερη διάρκεια | S2 - 30 λεπτά εργασίας |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Διεπαφή δεδομένων | Ενσύρματο |
| Διάγνωση | Ναί |
| Σήμα εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 MA |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Γωνία ανοίγματος | 24 έως 100° |
| υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |