| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Υψηλής Θερμοκρασίας Πίεσης Βαλβίδα Ελέγχου Ροής Κατασκευαστής Προσαρμοσμένη με Rotork IQ2 IQ3 I |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK |
| Σχήμα | Σειρά ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΎΝΗΣ |
| Υλικό | Σύνθεση/χάλυβας |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |
| Media | GAS |
|---|---|
| Torque range | 30 Nm-3000 Nm |
| Power supply | 3ph/380V/50Hz (other voltage on request) |
| Paint | silver-grey |
| Temperature range | -30°C to +70°C |
| Πεδίο πίεσης τροφοδοσίας αερίου | 140 έως 700 KPa |
|---|---|
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Πιστοποιητικά | ΠΕΔ, CUTR, ATEX, CRN |
| Μέγεθος βαλβίδας | Εθνικό Πρότυπο 1, Εθνικό Πρότυπο 2 |
| Κριτική Υπηρεσία | Βρώμικη Υπηρεσία, Διαβρωτική |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Ενεργοποιητής | Πνευματικός ενεργοποιητής διαφράγματος (πρότυπο) |
|---|---|
| Προϋποθέσεις | Νέο |
| εφαρμογή | Αιθυλένιο, διαχωρισμός αέρα, υγροποίηση LNG |
| ισχύς | Πνευματικός |
| Εφαρμόσιμο μέσο | Νερό, λάδι, υγροποιημένο αέριο, κ.λπ. |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Κλάση προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί + προστασία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία από χαρτόνι/ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Ιαπωνία |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |