| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196 ° C έως +450 ° C |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Εκτίμηση προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |
| Ανακοίνωση | HART 7 |
|---|---|
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Κλάση προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Τροφοδοσία | 4 έως 20mA, με τροφοδοσία κυκλώματος |
|---|---|
| Ηλεκτρικές συνδέσεις | PF 1/2, NPT 1/2, M20x1.5 |
| Εύρος εξόδου | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Πνευματικές συνδέσεις | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία: από 30 °C έως +70 °C |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου ενεργοποιητή | 4-20mA, 0-10V, ενεργοποίηση/αποκλεισμός |
| Τύπος καπό | σταθεράς μορφής |
| Μέγεθος σύνδεσης τελών | 1/2» - 24» |
| Εργασιακή πίεση | 6000psi |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κιβώτιο + προστασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 90 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500 σετ ετησίως |
| Μάρκα | Rotork |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Μέγιστη πίεση | 6 bar, 90 psi |
| Επικοινωνία | HART® |
|---|---|
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Όριο στατικής καταστροφής | 40 V, εσωτερικό όριο ρεύματος περίπου 40 mA |
| Αριθμό μοντέλου | 3730 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |