| Φάσμα σημάτων | 4-20mA |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Κλάση προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Φάσμα σημάτων | 4-20mA |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Κλάση προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
|---|---|
| Δύναμη | 0.2-2.2KW |
| Προμήθεια αέρα | 1.4 έως 6.0 Bar |
| Στυλ σώματος | Δύο δρόμοι |
| Συμπλήρωμα | Σωλήνες ή τοίχοι |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Συνδέσεις εισόδου/εξόδου | Καταχωρήσεις αγωγού ή ενσωματωμένες συνδέσεις |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | - 30 °C έως +70 °C |
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
| Λειτουργία χειροκίνητου τροχού | Εγχειρίδιο |
| Όνομα προϊόντος | Κινεζική ηλεκτρική βαλβίδα ελέγχου με τον ηλεκτρικό ενεργοποιητή βαλβίδων ROTORK IQ2 IQ3 |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK |
| Μοντέλο | Σειρά ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΎΝΗΣ |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής της G7 Sipos για τη βαλβίδα ελέγχου ψαράδων EWT EZ και ενεργοποιητής βαλβίδ |
|---|---|
| Μάρκα | Sipos |
| Μοντέλο | G7 |
| Μαργαρίτης | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 PSI |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Μέσα ενημέρωσης | Αέριο |
| Αριθμός μοντέλου | Σειρά ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΎΝΗΣ |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό |
|---|---|
| Τάξη πίεσης | Απαλλαγή από την παραγωγή υλικών για την παραγωγή καυσίμων |
| Σενάριο εφαρμογής | Νερό, ατμός, αέριο κλπ. |
| Πεδίο πίεσης τροφοδοσίας αερίου | 140 έως 700 KPa |
| Μέγεθος βαλβίδας | Εθνικό Πρότυπο 1, Εθνικό Πρότυπο 2 |