| Ροπή ροπής | 10 nm - 4000 nm |
|---|---|
| Φάσμα ταχύτητας | Έλεγχος μεταβλητής ταχύτητας από 0,5 σ.α.λ. έως 60 σ.α.λ. (ανάλογα με το μοντέλο) |
| Τύπος ελέγχου | On/off, διαμόρφωση (συνεχής), τοποθέτηση |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30 ° C έως +70 ° C (πρότυπο). Διατίθεται εκτεταμένο εύρος κατόπιν αιτήματος |
| Στόχος | Έως 150 kN (με μονάδα ώθησης) |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Min/Max ρεύμα | 3.2 mA/24 μΑ |
|---|---|
| Όρια υγρασίας | 100% RH non-condensing |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάτης βαλβίδας Masoneilan |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 σε 85°C (- 40 σε 185°F) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος δασμού | SA: S2 - 15/30 min; SAR: S4 - 25/50%, S5 - 25% |
|---|---|
| Ροπή ροπής | Ανατρέξτε στην πινακίδα ονόματος (ρυθμιζόμενη ενεργοποίηση) |
| Ταχύτητα εξόδου | Ανατρέξτε στην πινακίδα ονόματος |
| Στροφές ανά χτύπημα | 1-500 (στάνταρ); έως 5.000 (προαιρετικά) |
| Ισχύς θερμαντήρα | 12,5-25 W (110-400 V AC) |
| Πλατφόρμα επικοινωνίας | HART |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Πηγή ενέργειας | Τοπικός |
| Σχεδιασμός σώματος | Σύντομο πρότυπο |
|---|---|
| Ελαφριά προϊόντα | Μπουνα-Ν / Φλωροσιλικονίου |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Λειτουργικά Μέσα | Αέρας/Αέριο/Υγρό |
| Συσκευές | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Στυλ σώματος | Δύο δρόμοι |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Ελαφριά προϊόντα | Μπουνα-Ν / Φλωροσιλικονίου |
| Συσκευές | Σολενοειδή βαλβίδα |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κιβώτιο + προστασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 90 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500 σετ ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |