| Εύρος Θερμοκρασίας | -30°C σε +70°C |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP68 |
| Ροπή ροπής | 10 Nm-32000 Nm |
| Τροφοδοτικό | 3ph/400V/50Hz (άλλη τάση κατόπιν αιτήματος) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Όπως απαιτείται |
| Ροπή ροπής | 100-2300 nm |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25 ° C ~+70 ° C |
| Ηλεκτρική διασύνδεση | 2 NPT 3/4,2 NPT1 1/2 |
| Χρόνος μεταγωγής | 19 -47s |
| Κλάση προστασίας | IP67. Προαιρετικό IP68 |
| Όνομα προϊόντος | Μη παρεμβαλλημένοι ενεργοποιητές πολλαπλών στροφών-Limitorque MX Series B |
|---|---|
| Εύρος βαθμολόγησης ροπής | 20 έως 1.700 ft-lb ροπή εξόδου |
| Ταχύτητα | 15 έως 200 σ.α.λ. |
| Θερμοκρασία | -30°C έως 70°C (-22°F έως 158°F) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί + προστασία |
| Δράση | Γραμμικός Περιστροφικός Τύπος |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa |
| Σύνθημα | 4 20 mA DC |
| Ακρίβεια | Υψηλή ακρίβεια ελέγχου |
| Προστασία | IP66 Αδιάβροχο Αδιάβροχο στη σκόνη |
| Τύπος κίνησης ενεργοποιητή | Γραμμικό στέλεχος, περιστροφικό στέλεχος, βραχίονας στροφάλου |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη εξόδου/ροπή | 533787 N, 11300 Nm, 138000 Nm |
| Τάση τροφοδοσίας | AC100V, AC220V, AC440V, DC48V, AC120V |
| Μέγιστη διαδρομή/γωνία | 550 mm, 90°, 90° |
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA DC, Απευθείας-ψηφιακό, Παλμικό, Δύο θέσεων |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Μέγιστη Πίεση | 6 bar, 90 psi |
| Όνομα προϊόντος | NELES ND7000 έξυπνος ελεγκτής βαλβίδων |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Διάγνωση | Ναί |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής της G7 Sipos για τη βαλβίδα ελέγχου ψαράδων EWT EZ και ενεργοποιητής βαλβίδ |
|---|---|
| Μάρκα | Sipos |
| Μοντέλο | G7 |
| Μαργαρίτης | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Επίδραση πίεσης ανεφοδιασμού | 00,05% ανά σπι |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| Συσκευές | Σολενοειδή βαλβίδα |
|---|---|
| Ισχύς | 0.2-2.2KW |
| Σχεδιασμός σώματος | Σύντομο πρότυπο |
| εύρος ελέγχου | 0-100% |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |