| Τύπος προϊόντος | θέτης βαλβίδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμοηλεκτρική Πετροχημική Βιομηχανία |
| Ανακοίνωση | Ανατροφοδότηση αναλογικού σήματος |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa |
| Προστασία | Explosionproof τύπος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία από χαρτόνι/ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία από χαρτόνι/ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Samson 3241 πνευματική βαλβίδα ελέγχου με ψηφιακό positioner του Φίσερ 3582i |
|---|---|
| Ετικέτα | SAMSON |
| Σχήμα | 3222 σειρές |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Μέγεθος | 2-12 ίντσα |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
|---|---|
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Έλεγχος διαδικασιών | Η ροή, η πίεση, η θερμοκρασία, το επίπεδο |
| Ονομασία προϊόντος | Samson 3241 πνευματική βαλβίδα ελέγχου με ψηφιακό positioner του Φίσερ 3582i |
|---|---|
| Ετικέτα | SAMSON |
| Σχήμα | 3222 σειρές |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Μέγεθος | 2-12 ίντσα |
| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
|---|---|
| Συνδέσεις εισόδου/εξόδου | Καταχωρήσεις αγωγού ή ενσωματωμένες συνδέσεις |
| Βαθμολογία περιβλήματος | Ελάχιστο IP66 / NEMA 4X; Διαθέσιμες αντιεκρηκτικές επιλογές |
| Γραμμικότητα | ±0,5% έως ±2,0% του εύρους |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Ονομασία προϊόντος | Masoneilan SVI2 Ψηφιακός τοποθετητής βαλβίδων |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20mA |
| τύπος βαλβίδας | Λεωνική ή περιστροφική βαλβίδα ελέγχου κίνησης |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο C |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Min./ max.current | Min./ max.current |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Πίεση παροχής αέρα | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |