| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
|---|---|
| Σύνδεση αέρα τροφοδοσίας | 1/4" NPT (κοινό) |
| Υλικά (Στέγαση) | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο ατσάλι ή επικαλυμμένο χυτοσίδηρο |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Διαμέτρηση | Ρυθμιζόμενο πεδίο (μηδέν, διάστημα, δράση) |
|---|---|
| Υλικά (Στέγαση) | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο ατσάλι ή επικαλυμμένο χυτοσίδηρο |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196°C έως +450°C |
| Σήμα εισόδου (Ηλεκτροπνευματικό) | 4-20 MA DC (πρότυπο) |
| Supply power | 4 to 20mA, Loop powered |
|---|---|
| Electrical connections | PF 1/2,NPT 1/2,M20x1.5 |
| Output Range | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Supply pressure | 1.4 to 7 bar (20 to 100 psi) |
| Pneumatic connections | PT 1/4,NPT 1/4 |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Δομικός σχεδιασμός | ψηφιακός, ηλεκτροπνευματικός ρυθμιστής θέσης |
| Τρόπος λειτουργίας | Μονοπραξία, διπλή δράση |
| Θέση τοποθέτησης | Κάθε |
| Ρύθμιση επιλογών | Μέσω οθόνης και κουμπιών |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο |
|---|---|
| Χώρα προέλευσης | Κίνα ή Γερμανία |
| Εξουσία | Ηλεκτρικός |
| Δομή | Ολοκληρωμένα χειριστήρια |
| Μέγεθος θύρας | Προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο |
|---|---|
| Χώρα προέλευσης | Κίνα ή Γερμανία |
| Εξουσία | Ηλεκτρικός |
| Δομή | Ολοκληρωμένα χειριστήρια |
| Μέγεθος θύρας | Προσαρμοσμένο |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Αιτήσεις | Γενικός |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP66 |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Εγκρίσεις | Διαθέσιμο για δίκτυα HART, PROFIBUS-PA και FOUNDATION Fieldbus |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40…176 °F (-40…80 °C) |
|---|---|
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Πνευματική λειτουργία | Μονοπραξία / Διπλής ερμηνείας |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |