| Τυπικό εύρος θερμοκρασίας | -40° έως +85°C / -40° έως +185°F |
|---|---|
| Κύκλος θερμοκρασίας/Ξηρή θερμότητα | IEC 60068-2-2 |
| Όρια υγρασίας | Σύμφωνα με το IEC 60068-2-30 |
| Δράση | Μονοπραξία, άμεση ή αντίστροφη |
| Πεδίο ταξιδιού | Γραμμικός; 5...120 mm / 0,2...4,7 σε Rotary; 30...160 μοίρες. |
| Πιστοποιήσεις | ATEX, CUTR |
|---|---|
| Διαγνωστικά (Fisher 377) | Οχι |
| Σήμα εισόδου | Πνευματικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 150 PSIG |
| Τύπος τοποθέτησης | Ενεργοποιητής βάσης |
| Αριθμό μοντέλου | ST700 |
|---|---|
| Προχωρημένη οθόνη | Προγραμματισμός με τρία κουμπιά Γερμανικά Ισπανικά Ρωσικά Ιταλικά Τουρκικά Κινέζικα Ιαπωνικά |
| Εγκρίσεις | FM CSA ATEX IECEx SAEx INMETRO NEPSI GOST MARINE |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | HART έκδοση 7 ψηφιακά βελτιωμένο πεδίο |
| Βασική οθόνη | Δύο κουμπιά Προγραμματισμός Αγγλικά και Ρωσικά |
| Model Number | Flowserve Logix 520MD digital positioner |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
| Available Mounting | Sliding-stem Linear; Quarter-turn Rotary Applications |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Supply Voltage | 8-30 VDC |
| Βάρος | 2,25 kg έως 9,9 kg ανάλογα με την παραλλαγή μοντέλου |
|---|---|
| Συμβατότητα τοποθέτησης | Περιστροφικοί/γραμμικοί ενεργοποιητές |
| Πρωτόκολλα | Hart 5/7, Ίδρυμα Fieldbus, Profibus PA |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 ° C έως +85 ° C (πρότυπο). Επιλογές κάτω από -55 ° C διαθέσιμο |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Τύπος | Ηλεκτρο-Πνευματικός / Πνευματικός Τοποθέτης Βαλβίδας |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196°C έως +450°C |
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή του παρόντος κανονισμού |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμό μοντέλου | DVC2000 |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, μη διαβρωτικό αέριο |
| Συμβατότητα ενεργοποιητή | Μονής δράσης (άνοιξη-επιστροφή) & Διπλής δράσης |
|---|---|
| Διαμέτρηση | Ρυθμιζόμενο πεδίο (μηδέν, διάστημα, δράση) |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |