| Τύπος | Βαλβίδα ελέγχου ενιαίων καθισμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 3/4" ~ 12" |
| Εκτίμηση πίεσης | Κλάση ANSI 150 ~ 2500 |
| Υλικό σώματος | Χάλυβα άνθρακα, ανοξείδωτο χάλυβα, κράμα χάλυβα, διπλό χάλυβα |
| Υλικό κοπής | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, κράμα χάλυβα, διπλά χάλυβα |
| Σχήμα | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Μέγεθος | 3/4» μέσω 8» |
| Προμήθεια | Πνευματικό |
| Ετικέτα | Masonelian |
| Μέση θερμοκρασία | -196 έως 425 °C |
| Τύπος αντικειμένου συσκευής | Επικεφαλής του SIPART PS2 |
|---|---|
| Υπόθεση | νέος |
| Αριθμό μοντέλου | Επικεφαλής του SIPART PS2 |
| Πρωτόκολλο | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης βαλβίδας |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης βαλβίδας |
| Τύπος αντικειμένου συσκευής | ΑΜΒ TZIDC-200 V2.2-HART |
| Πρωτόκολλο | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Positioner Type | Electro-Pneumatic, Pneumatic |
|---|---|
| Step Function | 25% Step, 100% Step, User-defined Step |
| Μέγιστη τάση | 30.0 VDC |
| Attachment | Pipe Or Wall Mounting |
| Product | Positioner |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Πίεση λειτουργίας | 2,7 bar (40 psig) ~ 12 bar (174 psig) |
| Δομή | Μείωση της πίεσης |
| Τύπος προϊόντος | Θέση βαλβίδας |
| Τύπος | Βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γενικό |
| Μάρκα | Fisher |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| Ετικέτα | SAMSON |
|---|---|
| Σχήμα | 3730-3 Διαθέτης θέσης |
| Προϊόν | positioner |
| Επικοινωνία | Επικοινωνίες HART |
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Πλατφόρμα επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακή θέση βαλβίδας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 psi (1,4 - 7 bar) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό κέλυφος | Βιομηχανικό περίβλημα από αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Γενικό |
|---|---|
| Υλικό | Διοργάνωση |
| Θέρμανση των μέσων | Μέση θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέση πίεση |
| Δύναμη | Πνευματικό |