| Αεριολογία | Αέρα ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 4-20mA |
| Συνδέσεις (προμήθεια και ενεργοποιητής) | 1/2 "NPT |
| Ακρίβεια | ± 0,5% Πλήρης διάρκεια |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Εφαρμογή | Γενικός |
|---|---|
| Υλικό | Χύσιμο |
| θερμοκρασία των μέσων | Μέτρια Θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέσης Πίεσης |
| Εξουσία | Πνευματικός |
| Μέγεθος βαλβίδων | NPS 6, NPS 8, NPS 10, NPS 12, NPS 16 |
|---|---|
| Shutoff κατηγορία | Κατηγορία IV (FCI 70-2), κατηγορία VI (FCI 70-2) |
| Τύπος σύνδεσης διαδικασίας | Φλάντζα |
| Κατηγορία πίεσης | ASME |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | Χαμηλή θερμοκρασία (- 40F), υψηλής θερμοκρασίας (250F) |
| Πηγή ενέργειας | Πνευματικός, χειρωνακτικός |
|---|---|
| Κίνηση | Ελατήριο-επιστροφή, γραμμική |
| Δομή | Ελεγχος |
| Εφαρμογή | Γενικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σύνδεση | Φλάντζ, Κλαμπ, Νήμα, Νήμα Υγείας. |
|---|---|
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Standards | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
| Συμμετοχή | Γραμμικός ενεργοποιητής, μεμονωμένης δράσης |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδες σφαιρών βαλβίδων ελέγχου KOSO 220C με 6400RB, 6500RA, πνευματικός ενεργοποιητής τύπων 7300R |
|---|---|
| Μάρκα | Κοίτα |
| Μοντέλο | 220C |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γενικός |
| Εξουσία | Πνευματικός |
| θερμοκρασία μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία |
| Δομή | Ελεγχος |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Πρότυπα | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Structure | Pressure Reducing |
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voltage Tolerance | ±10% |
| τύπος προϊόντος | Θέση βαλβίδας |
| Συμμετοχή | Γραμμικός ενεργοποιητής, μεμονωμένης δράσης |
| Διάμετρος ονομαστικός | 2.5 |
| Επιλογές σήματος εισόδου | 4-20 mA (αναλογικό), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 3-7 Bar |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP66 |
| Ακρίβεια | ≤ 0,25 % |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -52 °C έως +85 °C (-62 °F έως +185 °F) |