| Ετικέτα | SAMSON |
|---|---|
| Σχήμα | 3730-3 Διαθέτης θέσης |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
| Επικοινωνία | Επικοινωνίες HART |
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -40°C To +83°C (-40°F To +182°F) |
| Maximum Outlet Pressure | 150 Psi |
| Control Range | 0-100% |
| Data Interface | Wired |
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Κατάσταση | Νέα και προέλευση |
| Πιστοποιήσεις | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, πιστοποιημένο φυσικό αέριο |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| Θερμοκρασία του MEDIA | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Γενικό |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | D30 |
| Σήμα παραγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Υλικό | Die-cast αργίλιο |
| Βάρος | 1,8 KG |
| Εξαρτήματα | Περίπτωση μεταφοράς, μόλυβδοι δοκιμής, σαν αλλιγάτορας συνδετήρες, εγχειρίδιο χρηστών, πιστοποιητικό |
|---|---|
| Παραγωγή δύναμης | 24V συνεχές ρεύμα ονομαστικό, 30 μΑ Max |
| Ψήφισμα παραγωγής | 0,001 μΑ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 9V ΣΥΝΕΧΕΙΣ 4 Χ 1.5V AA μπαταρίες ή επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Επίδειξη | Επίδειξη LCD, 2 γραμμές Χ 16 χαρακτήρες |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | Σβ2 Ap-21123121 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | Σβ2 Ap-21123121 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-21113121 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-21123111 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |