| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-21123111 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-21123111 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-22123121 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κουτί μη υποτροφίας |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | Foxboro SRD991 |
| Έγγραφο | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Όνομα προϊόντος | Έξυπνο πνευματικό positioners AVP300/301/302 Azbil positioner |
|---|---|
| Μάρκα | AZBIL |
| Μοντέλο | AVP300/301/302 |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Όνομα προϊόντος | samson positioner τύπος 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 βαλβίδων και ψηφιακό positioner για τη βα |
|---|---|
| Μάρκα | ΣΑΜΨΩΝ |
| Μοντέλο | 3730 |
| Μητρική | Χάλυβας του /stainless αργιλίου |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Ετικέτα | SAMSON |
|---|---|
| Σχήμα | 3730-3 Διαθέτης θέσης |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
| Επικοινωνία | Επικοινωνίες HART |
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Ετικέτα | SAMSON |
|---|---|
| Σχήμα | 3730-3 Διαθέτης θέσης |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
| Επικοινωνία | Επικοινωνίες HART |
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Τύπος | Διορθωτής θέσης |
| Πίεση τροφοδοσίας | 150 PSI |
| Σύνδεση | Φλάντζ, Κλαμπ, Νήμα, Νήμα Υγείας. |