| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σήμα - Προμήθεια | 4-20 MA σήμα ελέγχου/Δεν απαιτείται εξωτερική ισχύς |
| Πλατφόρμα επικοινωνίας | HART |
| Όνομα προϊόντων | Masonelian 21000 Series Globe Valves wirh SVI2 21123121 positioner and 87/88 actuator |
|---|---|
| Πρότυπο | 21000 |
| Μέγεθος | 3/4» μέσω 8» |
| Ανεφοδιασμός | Πνευματικός |
| Εμπορικό σήμα | Masonelian |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| SHIPPING WAY | FedEx UPS Express DeliverFedEx DHI |
|---|---|
| Memory | ROM, Fram, FLASH MEMORY, Ram, Data Memory, I/O Memory, EPROM, EEPROM |
| I/O Number | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
| Type | PLC EtherCAT Coupler Module |
| Package | 100% Original Package |
| Ανατροφοδότηση | Με ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Αριθμό μοντέλου | Fisher DVC6200 |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Υπο-τύπος | Ψηφιακό |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | – 40 σε 85ºC (- 40 σε 185ºF) |
| Βάρος | 2 κιλά (4.5 λίβρες) |
| Όρια υγρασίας | 100% RH non-condensing |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Μονάδες εξόδου | P/P (3-15 psi) ή I/P (4-20 MA, προαιρετικό 10-50 MA) |
|---|---|
| Ανοχή πίεσης | Έως 150 psi χωρίς εξωτερικό ρυθμιστή |
| Χειρισμός σοκ και κραδασμών | Έως 2 g και υποστήριξη συχνότητας κραδασμών έως 500 Hz |
| Εύρος διαχωρισμού σήματος | 2-, 3-, ή 4 κατευθύνσεις διαχωρισμού |
| Κατανάλωση αέρα | ~ 0,25 SCFM (σταθερή κατάσταση) / έως 0,31 SCFM (μονάδα I / P) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πλατφόρμα επικοινωνίας | HART |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 99 |
| Μάρκα | Spirax Sarco |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Σήμα εξόδου | Πνευματικό (σε ενεργοποιητή) |