| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο Ή Ατσάλι |
|---|---|
| Πίεση εφοδιασμού | 10,4-8bar |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υγρασία | Κατηγορία 1 |
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58 ° F έως 185 ° F (-50 ° C έως 85 ° C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά μονάδα PSI |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,3% πλήρης διάστημα |
| Φαινόμενο θερμοκρασίας | <0,005% /° F τυπικό. -40 ° F έως 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| ΠΡΩΗΝ | Πρώην ia IIC T4 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3800SA |
| Απόδειξη | Διάκριση IP66 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εξωτερικά μέρη | Ατσάλι 1.4571 και 1.4301 |
| Αριθμό μοντέλου | ND7000 |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Ανωδικοποιημένο κράμα αλουμινίου Συνθετικό πολυμερές |
| Βαθμός IP προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Τεχνολογία | 30 VDC |
| Σήμα εξόδου | 4-20 μΑ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Έκδοση για μεγαλύτερη διάρκεια | S2 - 30 λεπτά εργασίας |
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
| ΠΡΩΗΝ | Πρώην ia IIC T4 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 100psi |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Απόδειξη | Διάκριση IP66 |
| Αριθμό μοντέλου | 3800SA |
| ταχύτητα εξόδου | 4 έως 180 Rpm |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
| Προστασία φώκιας | Διάκριση IP68 |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Σήμα εισόδου | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 1,4 έως 10,3 bar (20 έως 150 psig) |
| Βαθμολογία προστασίας | IP66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (-40°F έως 176°F) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Χαρτ 6/7 |
| Όνομα προϊόντος | TopWorx PD Smart Positioner Valve Positioner |
|---|---|
| Διαμορφώσιμοι συναγερμοί | (PD100) Όχι · (PD200) Ναι |
| Πίεση αέρα | 2.8 έως 8 bar (40 έως 116 psi) |
| Δράση ενεργοποιητή | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 ° C έως +65 ° C (-40 ° F έως +149 ° F) |