| εξουσιοδότηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τοποθετώντας τύπος | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Υποτύπος | Ψηφιακό |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Τρόποι Μεταφοράς | DHL |
| Επανεπικοινωνία | Με ανατροφοδότηση |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Εσωτερική σύνθετη αντίσταση | 500Q (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Σειρά πίεσης αέρα εισαγωγής | 0.14~0.7Mpa |
| Σειρά ταξιδιού | 10~150mm (ευθύ κτύπημα), 0~90°C (γωνιακό κτύπημα |
| Μέγεθος σύνδεσης αέρα | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τοποθετώντας τύπος | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Πίεση παροχής αέρα | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~+80 ℃ (-22 ~+176 ° F) |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Min./ max.current | 3.6 MA/ 50 MA |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Θέρμανση των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 Vdc |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Σχήμα | 3730-3 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κάρτον από ξύλο |
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 99 |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| θερμοκρασία των μέσων | Κανονική Θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |