| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58 ° F έως 185 ° F (-50 ° C έως 85 ° C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά μονάδα PSI |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,3% πλήρης διάστημα |
| Φαινόμενο θερμοκρασίας | <0,005% /° F τυπικό. -40 ° F έως 180 ° F (<0,01% /° C) |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 250±15Ω |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | 10~150mm 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | Π (NPT) 1/4 |
| Πλατφόρμα επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακή θέση βαλβίδας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 psi (1,4 - 7 bar) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικό περίβλημα από αλουμίνιο |
| Πλατφόρμα επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακή θέση βαλβίδας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 psi (1,4 - 7 bar) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικό περίβλημα από αλουμίνιο |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Σήμα - Προμήθεια | 4-20 MA σήμα ελέγχου/Δεν απαιτείται εξωτερική ισχύς |
| Αριθμό μοντέλου | SVI1000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Συμπλήρωμα | Σωλήνες ή τοίχοι |
|---|---|
| Θέση τοποθέτησης | Όρθια αποστράγγιση συμπυκνωμένου προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... +60°C |
| υλικό | Χάλυβας |
| Βάρος, περ. | 10,8 κιλά |
| Βάρος του ελεγκτή θέσης βαλβίδας | 2,5 κιλά (5,5 λίβρες) |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7,0 bar |
| Προστασία | IP66 |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από χαρτόνι/Ξύλινο τελάρο |
| Όνομα προϊόντος | samson positioner τύπος 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 βαλβίδων και ψηφιακό positioner για τη βα |
|---|---|
| Μάρκα | ΣΑΜΨΩΝ |
| Μοντέλο | 3730 |
| Μητρική | Χάλυβας του /stainless αργιλίου |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 150 PSI |
| Σύνδεση | ISO5211 |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 10 σε 95% Non-condensing |
| Εφοδιασμός | Χωρίς |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Φορείς έγκρισης | Εγγενώς ασφαλές CCC |
| Βάρος | 1,7 κιλά (3,7 λίβρες) |
| Χαρακτηριστικά κραδασμών 2G στα 5 έως 400 Hz | 2G στα 5 έως 400 Hz |
| Εισαγωγή | Επικοινωνία HART 4 έως 20 mA |