| Περίφραξη | Καιρική απόδειξη |
|---|---|
| κατάσταση | Νέο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δράση | Μονή / διπλή δράση |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 140~800kPa (1.4~8bar, 20~116psi) |
| Αριθμό μοντέλου | SHP |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -55°C / +85°C |
| Σειρά τάσης εισαγωγής | 10-30V (Ex Ia) / 18-30V (Ex D) / 17V-30V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| κατάσταση | Νέο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Λειτουργούσα σειρά υγρασίας | 5~95% R.H. (μη συμπυκνωμένο) |
|---|---|
| Δράση | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Αριθμό μοντέλου | 5000 κιλά |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mADC |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-21113111 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-21113111 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Ικανότητα όγκου | Τυπική ροή |
|---|---|
| Διαγνωστικός | SD έκδοση Standard Diagnostics |
| Ηλεκτρονική | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2-22123121 |
| Διασύνδεση LCD / υλικό στερέωσης | Με οθόνη και κουμπιά |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Γενικό |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Περ. συνεχής χρήση 30 ωρών στην παραγωγή 20 μΑ |
|---|---|
| Εξαρτήματα | Περίπτωση μεταφοράς, μόλυβδοι δοκιμής, σαν αλλιγάτορας συνδετήρες, εγχειρίδιο χρηστών, πιστοποιητικό |
| Παραγωγή δύναμης | 24V συνεχές ρεύμα ονομαστικό, 30 μΑ Max |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Ενότητες πίεσης, αισθητήρες θερμοκρασίας, καλώδια επικοινωνίας, λογισμικό PC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 9V ΣΥΝΕΧΕΙΣ 4 Χ 1.5V AA μπαταρίες ή επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Γενικό |