| Τύπος | Βαλβίδες πεταλούδων |
|---|---|
| Μάρκα | Keystone |
| Σχήμα | F990 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 Σειρά |
| Μέγεθος | DN15 έως DN300 |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας σειράς Neles ND7000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Επικοινωνία | Αρσενικό ελάφι |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Όνομα προϊόντων | πνευματική συσκευή αποστολής σημάτων θέσης sptm-5V μερών ROTORK YTC έξυπνη για τη βαλβίδα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ROTORK YTC |
| πρότυπο | Sptm-5V |
| matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | positioner |
| Ενεργοποιητής | Πνευματικός ενεργοποιητής διαφράγματος (πρότυπο) |
|---|---|
| Προϋποθέσεις | Νέο |
| εφαρμογή | Αιθυλένιο, διαχωρισμός αέρα, υγροποίηση LNG |
| ισχύς | Πνευματικός |
| Εφαρμόσιμο μέσο | Νερό, λάδι, υγροποιημένο αέριο, κ.λπ. |
| Ώθηση βαλβίδων | Επιστροφή χειροκίνητης λειτουργίας, σόλενοειδής - άμεση δράση |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| μέσα ενημέρωσης | Αέρας νερό |
| Μέγεθος σωλήνων/λιμένων | 1/4 " |
| Τύπος θύρας | Nptf |
| Μεγέθη κόστους | 3 "έως 24" (80 έως 600 mm) |
|---|---|
| Μεγέθη σωλήνων | 3 "έως 48" (80 έως 1200 mm) |
| Αξιολογήσεις και συνδέσεις | Flanged: ANSI 150 - 2500 UNI -DIN 10 - 400; Συγκόλληση: BW |
| Υλικά σώματος | ανθρακούχος χάλυβα. χρωμίου |
| Ενεργοποιητές | Μοντέλο 87/88 Διαφράγματος πολλαπλών ελατηρίων. μοντέλο 37/38 διάφραγμα άνοιξης; κύλινδρος |
| Όνομα προϊόντος | Ελέγχος ψηφιακού επιπέδου Fisher FIELDVUE DLC3010 |
|---|---|
| Μάρκα | ΨΑΡΑΣ |
| Μοντέλο | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |
| Συντελεστής KVS | 0,1 0,16 0,25 0,4 0,63 1,0 1,6 2,5 4,0 6,3 10 16 25 40 60 63 80 100 160 200 260 |
|---|---|
| Κάθισμα Ø [χιλ. | 1 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40… +60°C |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Βάρος, περ. | 1.8 κλ |
| Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας | -40°C σε +85°C |
|---|---|
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης | Χαρακτηριστικά ±0.5% |
| Μοντάρισμα | Κάθετες ή ανασταλμένες τοποθετώντας επιλογές |
| Σειρά κτυπήματος βαλβίδων | Χαρακτηριστικά 20mm, 40mm, 60mm, ή 100mm |
| Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | 24VDC ή 110-240VAC |
| Ταξινόμηση περιοχής | Ομάδα ΙΙ κατηγορία 2 ATEX αέριο και σκόνη |
|---|---|
| πιστοποιήσεις | ATEX, CUTR, PED |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 2.0 πνευματικό σήμα φραγμών |
| Διαγνωστικά | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Πνευματικός |