| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58° Φ σε 185° Φ (- 50° Γ σε 85° Γ) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης ανεφοδιασμού | 0,05% ανά μονάδα PSI |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,3% πλήρης έκταση |
| Επίδραση θερμοκρασίας | < 0=""> |
| Επίπεδο προστασίας | IP66 |
|---|---|
| Ρύθμιση Deadband | Διευθετήσιμο Deadband για να προσαρμόσει τις διαφορετικές εφαρμογές |
| Διαγνωστική λειτουργία | Μπορεί αυτόματα να ανιχνεύσει τα ελαττώματα και τη θέση συσκευών, και να παρέχει την προειδοποίηση κ |
| Τοπική επίδειξη | τετραψήφια οθόνη LCD, η οποία μπορεί να επιδείξει την τρέχουσα αναλογική αξία εισαγωγής, την αξία πα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12-42V παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος |
| Σήμα εισαγωγής | 4-20mA συνεχές ρεύμα συνεχές ρεύμα, 1-5V, συνεχές ρεύμα 0-10V, πρωτόκολλο ΑΡΣΕΝΙΚΏΝ ΕΛΑΦΙΏΝ, κ.λπ. |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP66 |
| Διαγνωστική λειτουργία | Μπορεί αυτόματα να ανιχνεύσει τα ελαττώματα και τη θέση συσκευών, και να παρέχει την προειδοποίηση κ |
| Ακρίβεια | Μέχρι 0,075% υπό τους ονομαστικούς όρους |
| Ρύθμιση Deadband | Διευθετήσιμο Deadband για να προσαρμόσει τις διαφορετικές εφαρμογές |
| Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας | -40℃ σε 70℃ |
|---|---|
| Ψηφιακή διεπαφή επικοινωνίας | Προαιρετικό RS485 Modbus RTU ή διεπαφή Fieldbus ΙΔΡΎΜΑΤΟΣ |
| Επίπεδο προστασίας | IP66 |
| Ρύθμιση Deadband | Διευθετήσιμο Deadband για να προσαρμόσει τις διαφορετικές εφαρμογές |
| Διαγνωστική λειτουργία | Μπορεί αυτόματα να ανιχνεύσει τα ελαττώματα και τη θέση συσκευών, και να παρέχει την προειδοποίηση κ |
| Οθόνη επίδειξης | Οθόνη επίδειξης LCD, η οποία μπορεί να επιδείξει τη τρέχουσα θέση, τη θέση δύναμης, και άλλες πληροφ |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20℃ ~ +70℃ |
| Μέγιστη ροπή παραγωγής | 600 NM |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση υποστηριγμάτων ή φλαντζών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 4V συνεχές ρεύμα, εναλλασσόμενο ρεύμα 120V, ή εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Βάρος | 3.5Kg |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής | 600 NM |
| Εκτιμημένη πίεση | Μέγιστος φραγμός 10 |
| Οθόνη επίδειξης | Οθόνη επίδειξης LCD, η οποία μπορεί να επιδείξει τη τρέχουσα θέση, τη θέση δύναμης, και άλλες πληροφ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 4V συνεχές ρεύμα, εναλλασσόμενο ρεύμα 120V, ή εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| κλιματισμός | 0.082 έως 0,637 Nm3/h @ 4,1 bar |
|---|---|
| Θερμός | -52°C έως 85°C (-61,6°F έως 185°F) |
| Υλικά | Αλουμίνιο χωρίς χαλκό, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επαναληψιμότητα | ≤0.25% |
| Αεροφωτισμός | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 1,4 έως 10,3 bar (20 έως 150 psig) |
| Βαθμολογία προστασίας | IP66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (-40°F έως 176°F) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Χαρτ 6/7 |
| Ταξινόμηση περιοχής | Explosionproof, ασφαλής αφ' εαυτού, μη-εμπρηστικός, πιστοποιήσεις CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, πέσο, |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, πέσο, ΚΛ, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA ανάλογο |
| Διεπαφή στοιχείων | Ενσύρματο δίκτυο |
| διαγνωστικά | Δεν |
| Σημάδι εισόδου | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Πιστοποιητικά | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |