| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Εκτίμηση προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
|---|---|
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Αριθμό μοντέλου | βιομηχανικό ρομποτικό χέρι R-1000 iA 80F ρομπότ 6 άξων για φόρτωση μηχανών |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Διαγνωστικές λειτουργίες | Παρέχει τις εκθέσεις της κατάστασης και οι πληροφορίες ελαττωμάτων, υποστηρίζουν τη διαχείριση εξοπλ |
|---|---|
| Γραμμικότητα | Λιγότερο από 0,5% της μέγιστης αξίας ταξιδιού |
| Στο σημείο μηδέν κλίση | Λιγότερο από 0,1% της μέγιστης αξίας ταξιδιού |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου ή ανοξείδωτο |
| Κατάλληλα μέσα | Non-corrosive μέσα όπως τα υγρά, τα αέρια, και ο ατμός |
| Αριθμό μοντέλου | SP500 |
|---|---|
| Δράση | Ενιαία δράση / Αποτυχία εξαερισμού |
| Υλικό μαγνητικής θήκης | Αλουμίνιο απορριμμάτων κύβων |
| Βάρος ναυτιλίας | 2,2 κλ |
| Εκτίμηση περιφράξεων | IP65 |
| Δράση | Ενιαία δράση / Αποτυχία εξαερισμού |
|---|---|
| Σειρά σημάτων εισαγωγής | 3.6 μΑ |
| Υλικό μαγνητικής θήκης | Αλουμίνιο απορριμμάτων κύβων |
| κατάσταση | Νέο |
| Αριθμό μοντέλου | SP500 |