| Διαγνωστικά | ΟΧΙ |
|---|---|
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Κλάση προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί + προστασία |
| Καθορισμός | 4 έως 20 Ma |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Γωνία ανοίγματος | 24 έως 100° |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Ανακοίνωση | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Επαναληψιμότητα | ≤ ±0,3% |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ° C έως +80 ° C |
| Κατανάλωση αέρα | 0,24 κανονικά m³/h στα 1,4 bar (περίπου) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1,4 έως 6,9 bar (20 έως 100 psi) |
| Χωρητικότητα αέρα | 30 ,6 Nm 3 /h @ 4 ,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Κατανάλωση αέρα | 0,082 έως 0,637 Nm 3/h @ 4,1 bar (0,048 έως 0,375 SCFM @ 60 psi |
| Κατάσταση | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Σήμα εισαγωγής | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -40 έως +130 °C |
| Λειτουργούσα σειρά | -10 + σε 114% |
| Συμμόρφωση | CE EAC |
| Χαρακτηριστικό | Γραμμικός |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Θέρμανση των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Θέρμανση των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |