| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Όνομα προϊόντος | TopWorx PD Smart Positioner Valve Positioner |
|---|---|
| Διαμορφώσιμοι συναγερμοί | (PD100) Όχι · (PD200) Ναι |
| Πίεση αέρα | 2.8 έως 8 bar (40 έως 116 psi) |
| Δράση ενεργοποιητή | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 ° C έως +65 ° C (-40 ° F έως +149 ° F) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa = 1,4 έως 7 bar = 20 έως 102 psi |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισροής | IP66 |
| βάρος | 2,7 κιλά/2,8 κιλά |
| Χωρητικότητα ροής | 80 LPM (sup = 0,14 MPa) 2,83 CFM (sup = 20 psi) |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,5% FS |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή του παρόντος κανονισμού |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Αριθμό μοντέλου | DVC2000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διαγνωστικά | Ναι. |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Μέγεθος βαλβίδων | 1 · 1 ½ · 2 · 2 ½ · 3 · 4 |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Εκτίμηση πίεσης | Κατηγορία 125 κατηγορία 150 κατηγορία 300 |
| Βάρος, περ. | 1,8 κλ |
| Βαθμός προστασίας | IP 54 |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | 10~150mm 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας |
| Συνδέσεις αέρα | Γ ή NPT |
| Σήμα εισαγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Γραμμικότητα | <0> |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |