| Προμήθεια αέρα | 1.4 έως 6.0 Bar |
|---|---|
| Σειρά σημάτων εισαγωγής | 4-20 μΑ |
| Στον βαθμό προστασίας | IP65 |
| Αριθμό μοντέλου | SP7 10-11 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58° Φ σε 185° Φ (- 50° Γ σε 85° Γ) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης ανεφοδιασμού | 0,05% ανά μονάδα PSI |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,3% πλήρης έκταση |
| Επίδραση θερμοκρασίας | < 0=""> |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Μονάδες εξόδου | P/P (3-15 psi) ή I/P (4-20 MA, προαιρετικό 10-50 MA) |
|---|---|
| Ανοχή πίεσης | Έως 150 psi χωρίς εξωτερικό ρυθμιστή |
| Χειρισμός σοκ και κραδασμών | Έως 2 g και υποστήριξη συχνότητας κραδασμών έως 500 Hz |
| Εύρος διαχωρισμού σήματος | 2-, 3-, ή 4 κατευθύνσεις διαχωρισμού |
| Κατανάλωση αέρα | ~ 0,25 SCFM (σταθερή κατάσταση) / έως 0,31 SCFM (μονάδα I / P) |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4-20 mA (ελάχιστο εύρος διαχωρισμού 8 mA) |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 20 έως 100 psig (ρυθμίστε 5 έως 10 psi πάνω από το εύρος ελατηρίου ενεργοποιητή) |
| Εγκεφαλικό επεισόδιο | 20 mm έως 150 mm ή 55 ° έως 90 ° |
| Δράση | Μονόδραση/αποτυχία εξαερισμού/διπλή δράση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -4 °F έως +158 °F |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Πίεση παροχής αέρα | M-900 iA 150P αρθρωτό ρομπότ βαρύ μηχανικό ρομπότ κοπής βραχίονα |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Υλικό θήκης και κάλυψης | Αλουμίνιο απορριμμάτων κύβων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SP500 |
| Αξιολόγηση περιβλήματος | IP65 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +80°C |
| Υπόθεση | Νέο |
| Όνομα προϊόντος | samson positioner τύπος 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 βαλβίδων και ψηφιακό positioner για τη βα |
|---|---|
| Μάρκα | ΣΑΜΨΩΝ |
| Μοντέλο | 3730 |
| Μητρική | Χάλυβας του /stainless αργιλίου |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
| Ταξινόμηση περιοχής | Απόδειξη έκρηξης, εγγενώς ασφαλής, fisco, τύπος n, απόδειξη φλόγας, μη-επενδυτική για FM |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
| ταχύτητα εξόδου | 4 έως 180 Rpm |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ DVC510si |
| Μέσα ενημέρωσης | Αέριο |
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |