| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | FOXBORO SRD991 |
| Έγγραφο | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Όνομα προϊόντος | TopWorx PD Smart Positioner Valve Positioner |
|---|---|
| Διαμορφώσιμοι συναγερμοί | (PD100) Όχι · (PD200) Ναι |
| Πίεση αέρα | 2.8 έως 8 bar (40 έως 116 psi) |
| Δράση ενεργοποιητή | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 ° C έως +65 ° C (-40 ° F έως +149 ° F) |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
|---|---|
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 1.5 έως 6.0 bar |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Βάρος του ελεγκτή θέσης βαλβίδας | 3,5 κιλά |
| Ανακοίνωση | HART 5, 6 και 7 |
| Τροφοδοσία | Βρόχος που τροφοδοτείται από σήμα ελέγχου 4-20mA |
|---|---|
| Τάση φορτίων | 11,0 VDC σε 20 mA DC / 10,0 VDC σε 4 mA DC |
| Ενεργός τύπος | Μονό ή διπλό |
| Μέσο ανεφοδιασμού | Αέρας ή άζωτο |
| Digital Communicatin | HART 7 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
|---|---|
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -25℃~80℃ (τυπικός τύπος) |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 0,14 ~ 0,7mpa |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλής ενέργειας |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |