| Επιλογές σήματος εισόδου | 4-20 mA (αναλογικό), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 3-7 Bar |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP66 |
| Ακρίβεια | ≤ 0,25 % |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -52 °C έως +85 °C (-62 °F έως +185 °F) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa = 1,4 έως 7 bar = 20 έως 102 psi |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισροής | IP66 |
| Βάρος | 2,7 κιλά/2,8 κιλά |
| Χωρητικότητα ροής | 80 LPM (sup = 0,14 MPa) 2,83 CFM (sup = 20 psi) |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,5% FS |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Αεροπορικές συνδέσεις | G ή NPT |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Γραμμικότητα | <0> |
| Σήμα - επικοινωνία | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Τυποποιημένη διάγνωση |
| Κατασκευή / Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Πίεση τροφοδοσίας | Μονής Ενέργειας: 20 έως 100 psi μέγιστο (1.4 έως 6.9 bar) |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |