| Ενεργοποιητής | Πνευματικός ενεργοποιητής διαφράγματος (πρότυπο) |
|---|---|
| Προϋποθέσεις | Νέο |
| Εφαρμογή | Εθυλένιο, διαχωρισμός αέρα, υγροποίηση ΥΦΑ |
| Ισχύς | Πνευματικό |
| Εφαρμόσιμο μέσο | Νερό, λάδι, υγροποιημένο αέριο, κ.λπ. |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | 6524 184400 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Body material | Brass |
| Επικοινωνία | HART 7 |
|---|---|
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Τάξη προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Δύναμη προμήθειας | Δυναμικό κυκλώματος, 4- 20 mA |
|---|---|
| Υλιστερέση | < 0=""> |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1 14 8 bar / 20-115 psi |
| Ποιότητα του αέρα | Συμφωνία με το ISO 8573-1 |
| Τάξη προστασίας | IP66, Nema 4x |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| Τύπος καπό | Πρότυπο ή διαλυμένη θερμότητα |
|---|---|
| Σχεδίαση | Ισορροπημένη ή μη ισορροπημένη |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό/γραμμικό/γρήγορο άνοιγμα |
| Διαρροή | ANSI Class IV-VI |
| Κατηγορία μείωσης θορύβου | Πληροί τα πρότυπα IEC |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Εισαγωγή | 4-20 mA DC (αντίσταση 300 Ω) |
|---|---|
| Ανακοίνωση | HART6 (AVP102) |
| Παροχή αέρα | 140-700 kPa |
| χρήση αέρα | 4 L/min (N) μονής δράσης σε ισορροπία |
| Μέγιστη ροή | 110 L/min (Ν) μονής δράσης στα 400 kPa |