| Δύναμη προμήθειας | Δυναμικό κυκλώματος, 4- 20 mA |
|---|---|
| Υλιστερέση | < 0=""> |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1 14 8 bar / 20-115 psi |
| Ποιότητα του αέρα | Συμφωνία με το ISO 8573-1 |
| Τάξη προστασίας | IP66, Nema 4x |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| Τύπος καπό | Πρότυπο ή διαλυμένη θερμότητα |
|---|---|
| Σχεδίαση | Ισορροπημένη ή μη ισορροπημένη |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό/γραμμικό/γρήγορο άνοιγμα |
| Διαρροή | ANSI Class IV-VI |
| Κατηγορία μείωσης θορύβου | Πληροί τα πρότυπα IEC |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Εισαγωγή | 4-20 mA DC (αντίσταση 300 Ω) |
|---|---|
| Ανακοίνωση | HART6 (AVP102) |
| Παροχή αέρα | 140-700 kPa |
| χρήση αέρα | 4 L/min (N) μονής δράσης σε ισορροπία |
| Μέγιστη ροή | 110 L/min (Ν) μονής δράσης στα 400 kPa |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| σχετική υγρασία | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Ψηφιακός εντοπιστής | 4 - 20 MA (HART) |
| Θέση αναφοράς βαλβίδας | 4-20mA, 450 Ωμ Αντίσταση εισόδου |
| Υλικό καθίσματος | CTFE, Vespel SP21 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Χρόνος παράδοσης | 4-10 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 |