| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Συνδέσεις πίεσης | 1/4 NPT Εσωτερικό |
|---|---|
| Στυλ προϊόντος | Νέο |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1/2-14 Σύνδεση καλωδίου NPT |
| Αισθησία | 10% αλλαγή στην προσφορά |
| Μέγιστο ρεύμα | 30 VDC Δυνατότητα συμμόρφωσης |
| Κατά προσέγγιση βάρος | 3.5 κιλά (8.0 λίρες) |
|---|---|
| Κουτί/κάλυψη | Αλουμίνιο ASTM 360 |
| Χρώμα | Γκρι πολυουρεθάνιο (κατηγορία C4 σύμφωνα με το ISO 12944-2) |
| Αριθμό μοντέλου | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Θέση αναφοράς βαλβίδας | 4-20mA, 450 Ωμ Αντίσταση εισόδου |
| Επικοινωνία | HART 7 |
|---|---|
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Τάξη προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 ~ +70°C |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | Εντός ± 0,5% FS |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Μέγιστο. 7.0bar (100psi) |
| Εισόδου | 0,2 ~ 1,0bar (3 - 15psi) |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
|---|---|
| Διαθέσιμη τοποθέτηση | Λεωνικές εφαρμογές με συρόμενο στέλεχος· περιστροφικές εφαρμογές με τριμηνιαία στροφή |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Τάση τροφοδοσίας | 8-30 VDC |
| Εγκρίσεις | FM, ATEX, IECEx |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Καμία επίδραση 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος | 2 κλ |
| Λήξη | Βιδωτά τερματικά |
| Προαιρετικά σήματα παραγωγής | η θέση 4 έως 20 μΑ αναμεταδίδει |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | ND 9000 |
| σφραγίδα | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Ελάχιστο σήμα | 3.6 μΑ |