| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | ND 9000 |
| σφραγίδα | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Ελάχιστο σήμα | 3.6 μΑ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| σφραγίδα | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
|---|---|
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Διάγνωση | Ναί |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα διαφράγματος |
| Φάσμα σημάτων | 4-20mA |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Κλάση προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| σχετική υγρασία | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Ψηφιακός εντοπιστής | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART |
| υγρασία | 0-100% Μη συμπυκνωτικό |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Τεχνολογία συμμόρφωσης | 10 VDC |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος | 2 κλ |
| Λήξη | Βιδωτά τερματικά |
| Προαιρετικά σήματα παραγωγής | η θέση 4 έως 20 μΑ αναμεταδίδει |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 1/4 NPT |
|---|---|
| Ονομαστικό ταξίδι | 7.5/15/30 |
| Γωνία ανοίγματος | 24 έως 100° |
| Δυναμικό | 24VDC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Paper Box + Προστασία |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 Vdc |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Εισαγωγή | 4-20 mA DC (αντίσταση 300 Ω) |
|---|---|
| Ανακοίνωση | HART6 (AVP102) |
| Παροχή αέρα | 140-700 kPa |
| χρήση αέρα | 4 L/min (N) μονής δράσης σε ισορροπία |
| Μέγιστη ροή | 110 L/min (Ν) μονής δράσης στα 400 kPa |