| Ονομασία του προϊόντος | Διορθωτής θέσης βαλβίδας με ψηφιακό σύστημα ροής 520MD |
|---|---|
| Η υγρασία | 0-100% Μη συμπυκνωτικό |
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 VDC |
| Βάρος του ελεγκτή θέσης βαλβίδας | 3,5 κλ |
| Επαναληψιμότητα | < 0=""> |
| Σχήμα | 3730-3 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 2-3days |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 99 |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 VDC |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,2% FS |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Επιβεβαίωση θέσης βαλβίδας | 4- Σήμα παρακολούθησης εξόδου 20 mA (ίδιος τύπος με το σήμα εισόδου) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 100 psi (φιλτραρισμένος, στεγνός, αέρας χωρίς λάδι) |
| Αερόφρεμα | 1/4 "NPT |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Καμία επίδραση 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Type | DVC2000 |
|---|---|
| Communication protocol | HART, 4-20mA analog |
| Data interface | Wired |
| Diagnosis | Have |
| Input signal | Electric |
| Τροφοδοτικό | Δύο καλώδια, 4-20 mA, 10,0 έως 30,0 VDC |
|---|---|
| Τεχνολογία συμμόρφωσης | 10.0 VDC @ 20 MA |
| Αποτελεσματική Αντίσταση | 495 Ω @ 20 mA Τυπικό Προσθέστε 20 Ω όταν η επικοινωνία HART είναι ενεργή |
| Διαβιβάσεις | Πρωτόκολλο Hart |
| Εύρος θερμοκρασίας μεταφοράς και αποθήκευσης | -40° έως 176°F (-40° έως 80°C) |
| Πίεση τροφοδοσίας | Ελάχιστο 1,5 bar; μέγιστο 7 bar (101 psig) |
|---|---|
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66 |
| Κατανάλωση αέρα | 0,06-0,12 Nm³/h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (-40°F έως 176°F) |
| Τροφοδοτικό | 8,5-30 VDC |
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
|---|---|
| Έκδοση για μεγαλύτερη διάρκεια | S2 - 30 λεπτά εργασίας |
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
| Λειτουργία χειροκίνητου τροχού | Εγχειρίδιο |
| ταχύτητα εξόδου | 4 έως 180 Rpm |
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
| Προστασία φώκιας | Διάκριση IP68 |
| Έκδοση για μεγαλύτερη διάρκεια | S2 - 30 λεπτά εργασίας |