| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DL3010 |
| Τύπος τοποθέτησης | Ενσωματωμένος |
| Διασύνδεση δεδομένων | ενσύρματος |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 6524 184400 |
| Σφραγίδα | NBR, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Mod6524 184400el Αριθμός | 3582i |
| σφραγίδα | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Κύκλος εργασίας | 100% συνεχής εκτίμηση |
| Πίεση εργασίας | 10,3 Bar (150psig) |
|---|---|
| Σημείο ταξιδιού | Ρυθμιζόμενο από ελάχιστη πίεση 2,8 Bar έως μέγιστη πίεση 72 τοις εκατό |
| Όνομα μοντέλου | Βαλβίδα διακοπής 377D, 377L,377U, 377CW |
| Βάση | Τοποθετείται πολλαπλή, τοποθετείται σε ζυγό ή τοποθετείται σε βραχίονα |
| Συνδέσεις του σώματος | 1/4 NPT Εσωτερικό |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | ΚΑΕ |
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| θερμοκρασία μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Γενικός |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa = 1,4 έως 7 bar = 20 έως 102 psi |
|---|---|
| Προστασία κατά της εισροής | IP66 |
| Βάρος | 2,7 κιλά/2,8 κιλά |
| Χωρητικότητα ροής | 80 LPM (sup = 0,14 MPa) 2,83 CFM (sup = 20 psi) |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,5% FS |
| PMA | 16 bar g @ 120 °C |
|---|---|
| Σενάριο εφαρμογής | Νερό, ατμός, αέριο κλπ. |
| Μεγέθη | DN 50 έως 1200 NPS 2 έως 48 |
| Πίεση σήματος | Μαξ. 0 έως 6,0 Bar |
| Είσοδος | 4-20 mA |
| Πίεση εξόδου | 0.1-10 Bar |
|---|---|
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Ανακοίνωση | HART 7/Foundation Fieldbus |
| Θερμοκρασία | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Εισόδου | 4-20mA + HART/Foundation Fieldbus |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |