| Ρεύμα εισόδου | 4-20 MA DC (πρότυπο) |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | Εντός ± 0,5% FS |
| Ροή εξόδου | ≥ 80 l/min (ANR) σε 0,14 MPa. ≥ 200 l/min στα 0,4 MPa |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος και υγρού | -20 ° C έως 80 ° C (μη επικίνδυνες περιοχές) |
| Βάρος | Περίπου. 2,4 κιλά |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
|---|---|
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -25℃~80℃ (τυπικός τύπος) |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 0,14 ~ 0,7mpa |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (προαιρετικό) |
| Επαναληψιμότητα | ≤0,5% |
| Προστασία περιβλήματος | IP66 / NEMA 4x |
| Κατανάλωση αέρα | Σχεδιασμός χαμηλής κατανάλωσης |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλή υποκριτική |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,25% |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέριο πετρελαίου |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Μέγιστη Πίεση | 6 bar, 90 psi |
| Ηλεκτρονικά | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
|---|---|
| Κύκλος εργασίας | 100% συνεχής εκτίμηση |
| χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Υλικό σώματος βαλβίδας | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Κατά προσέγγιση βάρος | 5 κιλά |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Εγκρίσεις | Διαθέσιμο για δίκτυα HART, PROFIBUS-PA και FOUNDATION Fieldbus |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο + Ξύλινη Θήκη + Προστασία |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
|---|---|
| Λειτουργικά Μέσα | Αέρας/Αέριο/Υγρό |
| Τύπος | Πιστόνας |
| Έλεγχος διαδικασιών | Η ροή, η πίεση, η θερμοκρασία, το επίπεδο |
| Μέγεθος ενεργοποιητή | 2-12 ίντσα |
| Storage Temperature Limits | -58° F To 185° F (-50° C To 85° C) |
|---|---|
| Supply Pressure Effect | 0.05% Per Psi Unit |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Repeatability | ± 0.3% Full Span |
| Temperature Effect | < 0.005% /° F Typical; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C ) |