| Συνθήκες | ΝΕΟΣ |
|---|---|
| Ευαισθησία | ≤ 0,25 % |
| Διαβιβάσεις | Χαρτ 6 και 7 |
| Έξοδος χωρητικότητα αέρα | 20.8 nm³/h @ 4.1 bar (12.2 scfm @ 60 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | 0,082 nm³/h @ 4,1 bar (0,048 scfm @ 60 psi) |
| Εισόδου | 4–20 mA DC |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 130 έως 700 kPa (≈ 1,3 έως 7,0 bar) |
| Βάρος | 1,7 κιλά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | –40 °C … +80 °C |
| Προστασία | IP66 |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Power Source | Local |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |
| Μέτρηση του κυττάρου | 400 Mbar...10 Bar (6 Psi...150 psi) |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Βασικές διαγνώσεις, ακεραιότητα βρόχου |
| Χαρακτηριστικά ροής | Γραμμικό, ίσο ποσοστό, γρήγορο άνοιγμα |
| Προστασία | IP65/IP67 |
| Διορισμός πίεσης | 150 - 600 psi |
| Ελάχιστο σήμα | 3.6mA |
|---|---|
| Υστέρηση | <0,5% |
| Τυπικό εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +85°C/ -40°F έως +185°F |
| Κατηγορία Προστασίας | IP66 |
| Έξοδος Siginal | 4-20 MA |
| Diagnostics | Yes |
|---|---|
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Supply Media | Air, Non Corrosive Gas |
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Εισόδου | 4–20 mA DC |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 130 έως 700 kPa (≈ 1,3 έως 7,0 bar) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | –40 °C … +80 °C |
| Βάρος | ~1,7 kg (≈ 3,7 lb) |
| Περίβλημα / Προστασία | Ισοδύναμο NEMA 4X, ισοδύναμο IP66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -40°C έως +85°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (προαιρετικό) |
| Επαναληψιμότητα | ≤0,5% |
| Προστασία περιβλήματος | IP66 / NEMA 4x |
| Κατανάλωση αέρα | Σχεδιασμός χαμηλής κατανάλωσης |
| Πνευματικές συνδέσεις | PT 1/4, NPT 1/4 |
|---|---|
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Ενεργός τύπος | Μονόκλινο, Διπλό |
| Τροφοδοσία | 4 έως 20mA, με τροφοδοσία κυκλώματος |
| Εύρος εξόδου | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA HART (τάση φορτίου τύπου 6,6 V) |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 65 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 600 μονάδες το χρόνο |