| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Profibus |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τοποθετώντας τύπος | Τοποθετώντας τύπος |
| Έλεγχος θέσης | Throttling έλεγχος, On/Off |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό |
|---|---|
| Τάξη πίεσης | Απαλλαγή από την παραγωγή υλικών για την παραγωγή καυσίμων |
| Πιστοποιητικά | ΠΕΔ, CUTR, ATEX, CRN |
| Τάξη Κλεισίματος | Κατηγορία IV (FCI 70-2) |
| Μέγεθος βαλβίδας | Εθνικό Πρότυπο 1, Εθνικό Πρότυπο 2 |
| ονομαστική διάμετρος | DN15~DN600 |
|---|---|
| Βασικό λάθος | ± 1% |
| Εφοδιασμός | ΠΦΑ, διαφανές, επεξεργασμένο με τήξη |
| Έμφυτα χαρακτηριστικά | Γραμμικό |
| Σήμα ελέγχου | 4-20 mA |
| διαρροή | 00,01% X Δυνατότητα βαλβίδας |
|---|---|
| Συνδέσεις | Με φτερούγες |
| Έμφυτα χαρακτηριστικά | Γραμμικό |
| Βασικό λάθος | ± 1% |
| Σήμα ελέγχου | 4-20 mA |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
|---|---|
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| χαρακτηριστικό | Ελέγχου της βαλβίδας ελέγχου Neles Neles Positioner |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| χαρακτηριστικό | Ελέγχου της βαλβίδας ελέγχου Neles Neles Positioner |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA |
| Διαθεσιμότητα αποθεμάτων | 20 PCs |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλή υποκριτική |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέριο πετρελαίου |
| Κατηγορία Προϊόντος | Πνευματικές βαλβίδες ελέγχου |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κινεζική βαλβίδα ελέγχου με Positioner TS600 βαλβίδων Tissin έξυπνα πνευματικά positioners σειράς κα |
|---|---|
| Μάρκα | Tissin |
| Σχήμα | TS600 |
| Υλικό | Σύνθεση/χάλυβας |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό έξυπνο Positioner 3730-31001 Samson με κινεζική βαλβίδα ελέγχου εμπορικών σημάτων και 474 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | SAMSON |
| Πρότυπο | 4746 |
| Matrial | Χάλυβας του /stainless αργιλίου |
| Ύφος βαλβίδων | κιβώτιο διακοπτών ορίου |
| όνομα | 732E εκκεντρική βαλβίδα πεταλούδων παράγραφος-ΣΦΡΑΓΙΔΩΝ για τη βαλβίδα ελέγχου KOSO με positioner σε |
|---|---|
| Τύπος | 732E |
| Μέγεθος του Σώματος | 3» (80A) ~96» (2400A) |
| Εκτίμηση σώματος | ANSI/ASME κατηγορία 150~1500 |
| Ρευστή θερμοκρασία | -196~600° |