| όνομα | Βαλβίδα ελέγχου βαλβίδων σφαιρών Flowserve AKH8 με positioner βαλβίδων ελέγχου Azbil VPP03 |
|---|---|
| εμπορικό σήμα | Atomac |
| ΠΡΟΤΥΠΟ | AKH8 |
| Υποκατηγορία | Ευθυγραμμισμένος |
| Τύπος βαλβίδων | Βαλβίδα σφαιρών |
| Όνομα | Βαλβίδα ελέγχου βαλβίδων σφαιρών Flowserve DUBALL DL με positioner βαλβίδων ελέγχου Azbil AVP700 |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδων | Βαλβίδα σφαιρών |
| πρότυπο | DUBALL DL |
| Εμπορικό σήμα | NAF |
| Υποκατηγορία | Να επιπλεύσει |
| ΟΝΟΜΑ | Βαλβίδα ελέγχου της akh7-KP βαλβίδων ανοξείδωτου βαλβίδων σφαιρών Flowserve με positioner βαλβίδων K |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Atomac |
| Πρότυπο | Akh7-KP |
| Υποκατηγορία | Ευθυγραμμισμένος |
| Τύπος βαλβίδων | Βαλβίδα σφαιρών |
| όνομα | Βαλβίδα ελέγχου βαλβίδων σφαιρών Flowserve FK76M με positioner βαλβίδων ελέγχου 3400MD |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδων | Ball Valve |
| μοντέλο | VB2 & VB3 |
| μάρκα | Valbart |
| Υποκατηγορία | Trunnion-τοποθετημένος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τετάρτη | 220 V |
| Θερμοκρασία | -20~60°C |
| Βάρος | 0.75 κιλά |
| Ονομασία | Η βαλβίδα ελέγχου της μάρκας Hinese και οι διακόπτες ορίου 4746 |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
| Sizes | DN 25 To 600 NPS 1 To 24 |
| Inherent Characteristics | Linear |
| Μέγεθος | 1/2» - 24» |
| Product name | China Pneumatic Actuated Ball Valves with Tissin TS800 TS600 Valve Positioner and Norgren Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Μέγεθος βαλβίδας | DN 15 έως DN 50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Υλικό ενεργοποιητών | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασίες | -196°C έως 600°C (-321°F έως 1112°F) |
| Στυλ βαλβίδας | Βαλβίδα σφαίρας |
| Product name | Fisher Gulde HART Electro Pneumatic 3800SA Digital Valve Positioner Emerson with Chinese Control Valve and Asco Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Fisher |
| Model | 3800SA |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Όροι σχεδίου σωμάτων βαλβίδων | PN16 |
|---|---|
| Μέγεθος | 340*240*240mm |
| Βάρος | 82kg |
| PMA - Μέγιστος - επιτρεπόμενη πίεση | 16 φραγμός γ |
| TMA - Μέγιστος - επιτρεπόμενη θερμοκρασία | 220℃ |