| Διαγνωστικά | Χωρίς |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Επικοινωνία | Χωρίς |
| Ηθοποιός | Ενιαίο να ενεργήσει ή διπλής ενέργειας |
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Ελέγχος βρόχου | 4 έως 20 MA |
| Ηθοποιός | Ενιαίο να ενεργήσει ή διπλής ενέργειας |
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
|---|---|
| Media | Gas |
| Temperature | ≤0.15 %/10 K |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Hysteresis | ≤0.3 % |
| Minimum current | 3.6 MA For Display 3.8 MA For Operation |
|---|---|
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Degree of protection | IP 66/NEMA 4X |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20mA |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Πίεση σήματος | Μαξ. 0 έως 6,0 Bar |
| Χρήση | Υπηρεσία θρόμβωσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 20-80℃ |
|---|---|
| Στον βαθμό προστασίας | IP 54 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Πίεση σήματος | Μαξ. 0 έως 6,0 Bar |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διαμέτρηση | Ρυθμιζόμενο πεδίο (μηδέν, διάστημα, δράση) |
|---|---|
| Υλικά (Στέγαση) | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο ατσάλι ή επικαλυμμένο χυτοσίδηρο |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196°C έως +450°C |
| Σήμα εισόδου (Ηλεκτροπνευματικό) | 4-20 MA DC (πρότυπο) |
| Διαγνωστικά | Χωρίς |
|---|---|
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
|---|---|
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Τύπος | Ηλεκτρο-Πνευματικός / Πνευματικός Τοποθέτης Βαλβίδας |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196°C έως +450°C |