| Όροι σχεδίου σωμάτων βαλβίδων | PN16 |
|---|---|
| Μέγεθος | 340*240*240mm |
| Βάρος | 82kg |
| PMA - Μέγιστος - επιτρεπόμενη πίεση | 16 φραγμός γ |
| TMA - Μέγιστος - επιτρεπόμενη θερμοκρασία | 220℃ |
| Πρότυπο | 3582I |
|---|---|
| Εφαρμογή | positioner βαλβίδων |
| Διαθέσιμο μοντάρισμα | στους ενεργοποιητές του Φίσερ 657/667or GX στους περιστροφικούς ενεργοποιητές του Φίσερ |
| Σήμα εισαγωγής | φραγμός 0,2 έως 1,0 (3 έως 15 psig) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | Συστημένος: 50 psig |
| Όνομα Προϊόντος | Samson 3531 - πνευματικό - πνευματική βαλβίδα σφαιρών ελέγχου DIN με ψηφιακό positioner βαλβίδων Mas |
|---|---|
| μάρκα | Samson |
| μοντέλο | 3531 - πνευματικός - DIN |
| Υλικό | κράμα/χάλυβας |
| ΥΦΟΣ ΒΑΛΒΙΔΩΝ | Σφαίρα βαλβίδας |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρεπτός |
|---|---|
| Υστέρηση | ≤ 0,3% |
| Φάσμα σημάτων | 4 έως 20 Ma |
| μέσα ενημέρωσης | Αέριο |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνο πνευματικό positioners AVP300/301/302 Azbil positioner |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | AZBIL |
| Πρότυπο | AVP300/301/302 |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | positioner |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 MA HART |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Όνομα προϊόντος | Κινέζικη μάρκα Βαλβίδα πεταλούδας μεγάλου διαμέτρου με ηλεκτρικό ενεργοποιητή Rotork IQ3 και κιβώτιο |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK |
| Μοντέλο | IQ3 |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |
| Όνομα προϊόντος | Κινέζικη μάρκα βαλβίδα ελέγχου Βαλβίδα σφαίρας με ροτόρκ ROM Actuator Electric |
|---|---|
| μάρκα | ROTORK |
| Μοντέλο | Ρομ Ρομπάκ |
| Υλικό | Σύνθεση/χάλυβας |
| Στυλ βαλβίδας | Ενεργοποιητής |
| Αισθησία | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία | ≤ 0,15 %/10 K |
| Ενημέρωση | Αέριο |
|---|---|
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Υστερέση | ≤ 0,3% |