| Εισερχόμενο σήμα | 4-20mA |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Πίεση σήματος | Μαξ. 0 έως 6,0 Bar |
| Χρήση | Υπηρεσία θρόμβωσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαγνωστικά | Χωρίς |
|---|---|
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
|---|---|
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Τύπος | Ηλεκτρο-Πνευματικός / Πνευματικός Τοποθέτης Βαλβίδας |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196°C έως +450°C |
| όνομα | Positioner KGP5000 βαλβίδων ελέγχου έξυπνο positioner βαλβίδων σειράς για positioner koso |
|---|---|
| Τύπος | KGP5000 |
| Σήμα εισαγωγής | 4 στο συνεχές ρεύμα 20mA |
| Παραγωγή συσκευών αποστολής σημάτων θέσης | 4 στο συνεχές ρεύμα 20mA |
| Σειρά ταξιδιού | Γραμμικός/περιστροφικός |
| Μέγεθος | 1/2 |
|---|---|
| Μπουφάν θέρμανσης | Τάξη 150 |
| Προϊόν | Βαλβίδα ελέγχου |
| Υλικά STD | Χυτοσίδηρος, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, Monel |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Αεριολογία | Αέρα ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 4-20mA |
| Συνδέσεις (προμήθεια και ενεργοποιητής) | 1/2 "NPT |
| Ακρίβεια | ± 0,5% Πλήρης διάρκεια |
| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα ελέγχου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Χωρίς |
| Ηθοποιός | Ενιαίο να ενεργήσει ή διπλής ενέργειας |
| Επικοινωνία | Χωρίς |
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ελέγχος βρόχου | 4 έως 20 MA |
| Διαγνωστικά | Χωρίς |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -320 έως +842 °F (-196 έως +450 °C) |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σαμψών 3241 |
| Μπουφάν θέρμανσης | Τάξη 150 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |